english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
AS KVV Liepājas metalurgs turpmāk izejvielas iepirks par lētāku cenu

AS KVV Liepājas metalurgs ir izdevies noslēgt jaunus, ekonomiski izdevīgākus iepirkumu līgumus, kas turpmāk ļaus izejvielas iepirkt lētāk. 

Tā kā šobrīd visas līdz šim iepirktās izejvielas ir pārstrādātas, bet jaunās izejvielas uzņēmumam piegādās tuvākajā laikā, pārtraukums ražošanā tiks izmantots, lai veiktu iekārtu profilaktiskos plānveida remontus, nodrošinot to veiksmīgu ekspluatāciju turpmāk. Uzņēmuma rīcībā šobrīd ir gatavā produkcija, lai nodrošinātu visu uzņemto saistību izpildi un veiktu piegādes pēc pasūtītāja pieprasījuma.

Vienlaikus AS KVV Liepājas metalurgs šobrīd turpina aktīvu darbu, apgūstot jaunus produkcijas noieta tirgus Skandināvijas valstīs. Nestabilajā tirgus situācijā ir būtiski mainījušies arī daudzu potenciālo pircēju izvirzītie nosacījumi. Šobrīd pasūtītājs dod priekšroku gatavo produkciju iegādāties no uzņēmuma noliktavas, nevis veikt iepriekšēju pasūtījumu un saņemt produkciju pēc vairākiem mēnešiem, kad cena bieži vien jau mainījusies. Tāpēc arī KVV Liepājas metalurgs ir jānodrošina saražotās produkcijas uzkrājumi noliktavā, taču šā mērķa sasniegšanai nepieciešams palielināt uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus. Saskaņā ar uzņēmuma pārdošanas līgumu, visi uzņēmuma rīcībā esošie apgrozāmie līdzekļu avoti šobrīd ir izsmelti, tāpēc KVV Liepājas metalurgs gaida pozitīvu atbildi no kreditoriem par papildu apgrozāmo līdzekļu pieejamību, to izlietojumu pamatojot ar konkrētiem līgumiem.
2015-09-18 14:47:36