english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
Paziņojums presei

Objektīvi un taisnības labā beidzot ir jāatzīst, ka metalurģija Eiropas Savienībā un visciešākā mērā ar to saistītā celtniecības nozare atrodas visdziļākajā krīzē. Tas ir neapstrīdami. Kā pierādījums kalpo Eiropas Parlamenta dotais uzdevums Eiropas Komisijai ne vēlāk kā šā gada jūnijā piedāvāt reālu nozares glābšanas plānu.

Diemžēl uz tā fona mūsu valstī pēdējo mēnešu garumā notiek mērķtiecīga un visticamāk finansēta akcija a/s Liepājas metalurgs darbības nomelnošanai. Atklāti izdomātos sižetus bez pierādījumiem, kas robežojas ar pastāvošajiem uzņēmējdarbības aizsardzības likumdošanas pārkāpumiem, mēs uzskatām par nomelnojošu kampaņu a/s Liepājas metalurgs diskreditācijai.
Šādu speciālistu šaubīgi apgalvojumi par PVN nenomaksu, konjunktūru melno metālu tirgū un padomi tērauda ražošanā sāk izgaismot režisoru esamību, kuri vada šo teātri.
Administratīvie un kriminālprocesi, iniciēti, lai destabilizētu vienu no lielākajiem ražotājiem ar augstu uzticamības un atklātības līmeni, uzņēmumu, kurš ir paveicis milzīgu darbu unikālas tehnoloģijas apguvē, reizi no reizes cieš fiasko. Rodas jautājums kāpēc un kam tas ir izdevīgi.
Aprēķins ir gaužām vienkāršs maksimāli iespaidot tos lēmumus, kas jāpieņem Temīdai un valdībai.
Mēs esam pateicīgi tiem retajiem masu informācijas līdzekļiem, kuri saprot jautājuma nopietnību, bet galvenais saprot šāda pieteiktā kara ietekmi uz darba kolektīvu.
Izsakām cerību, ka Ministru Kabinets atradīs iespēju atbalstīt īslaicīgās grūtībās nonākušo uzņēmumu, tā 2300 darbiniekus rūpnīcā (ap 15 000 strādājošo kopā saistītajos uzņēmumos). Šo cilvēku darbs a/s Liepājas metalurgs ļauj nodrošināt gada apgrozījumu 430 miljoni eiro, eksporta apjomu 98 procentus un 2012. gadā nodokļos samaksātos 9,4 miljonus latu.

A/s Liepājas metalurgs
2013-04-09 11:17:35