english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
Sergejs Zaharjins tiekas ar uzņēmuma darbiniekiem

Ar uzņēmuma darbiniekiem tikās Liepājas metalurgs padomes priekšsēdētājs Sergejs Zaharjins. Viņš vairākiem simtiem darbinieku atklāti raksturoja esošo situāciju Eiropas metalurģijas tirgū, uzņēmuma finansiālo stāvokli.

S. Zaharjins informēja par uzņēmumā veikto auditu un palīdzību, kas nepieciešama no valsts. Protams, sarunas galvenā daļa tika veltīta soļiem, ko sper uzņēmuma vadība krīzes situācijas pārvarēšanā. Bija runa arī par vadības sarunām ar kreditoriem kopīgu risinājumu meklēšanā. Tāpat darbinieki tika informēti par akcionāru S. Zaharjina un I. Segala sarunām ar potenciālajiem investoriem.

Sergejs Zaharjins uzsvēra, ka viņa vienīgais mērķis ir uzņēmuma saglabāšana par katru cenu un vēlreiz publiski apstiprināja, ka savas uzņēmuma akcijas vienmēr ir uzskatījis par neaizskaramo rezervi, ko nepieciešamības gadījumā gan viņš, gan I. Segals ir gatavs realizēt, lai iegūtu līdzekļus, kas uzņēmumam ļautu turpināt darbību un saglabāt darba vietas.

Vienlaicīgi S. Zaharjins norādīja, ka potenciālos investorus interesē valsts valdības nostāja un iespējamais atbalsts, jo visiem ir zināms, ka virkne ES valstu jau atbalsta savus metalurģijas uzņēmumus. Piemēram, pagājušajā nedēļā Slovākijas valdība atbrīvoja no virknes nodokļiem un piedāvāja ievērojamas elektroenerģijas cenas atlaides amerikāņu kompānijas U.S.Steel uzņēmumam Košicē, lai tikai saglabātu ražojošu uzņēmumu.

Liepājas metalurgs darbinieki izteica atbalstu S. Zaharjinam cīņā par rūpnīcas izdzīvošanu, bet arodbiedrības vadītājs Jānis Grava izteica gatavību vērsties pie valsts augstākajām amatpersonām ar prasību atbalstīt a/s Liepājas metalurgs.
2013-04-05 14:56:25