english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
Projektu nedēļā iepazīst Liepājas metalurgu

Nedēļas nogalē Hikes zālē notika 2. vidusskolas rīkotais projektu nedēļas noslēgums, kura ietvaros skolēni rādīja savas zināšanas par a/s Liepājas metalurgs darbu.

Skolēni, sākot no otrās līdz devītajai klasei bija sagatavojuši informatīvu priekšnesumu par Liepājas metalurgu, izstāstot gan par metalurgu darba apģērbu, gan ēšanas paradumiem, gan par sporta kluba darbību. Aizkustinoši izskatījās jaunāko klašu audzēkņi, kuri, ietērpušies metalurgu spectērpos, demonstrēja metalurgu modes.
Emocionālos priekšnesumus papildināja video no rūpnīcas cehiem. Projektu nedēļas laikā skolēni iepazinās arī ar Pērle LM darbību un muzikālā veidā atainoja pavāru darbu, savukārt pasākuma noslēgumā Pērle LM cienāja skolēnus un viesus ar kliņģeri.
Ieguvējas no šāda pasākuma noteikti ir abas puses 2. vidusskolas skolēni ir tuvāk iepazinuši metalurgu darbu un viņiem ir sapratne par to, kas notiek rūpnīcā. Daudzi šīs skolas absolventi ir Liepājas metalurgs darbinieki, kuri arī piedalījās projektu nedēļas noslēguma pasākumā, veidojot paaudžu saikni, jo nu jau skolā mācās viņu bērni. Liepājas metalurgs ir pārliecināts, ka, tikai iepazīstot rūpnīcu tuvāk, veidojas interese par to, un uzņēmums var gaidīt jaunus izglītotus darbiniekus, kuri veidos Liepājas metalurgs nākotni.
2013-02-25 10:39:17