english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
Metalurgs sasniedzis eksporta rekordu uz Baltkrieviju

Apkopojot aizvadītā gada rezultātus, a/s Liepājas metalurgs mārketinga daļa ir konstatējusi, ka 2012. gadā ir sasniegts produkcijas eksporta rekords uz Baltkrieviju.

Pagājušajā gadā a/s Liepājas metalurgs pirmo reizi savu produkciju piedāvāja starptautiskajā specializētajā izstādē Metāla pasaule 2012, kas notika septembrī Minskā.
Mārketinga daļas pārdošanas menedžeris Aleksejs Kondratiško stāsta: Šādā izstādē piedalījāmies pirmo reizi, jo meklējam produkcijas noieta tirgu. Baltkrievijā iepazināmies ar potenciālajiem pircējiem. Vadoties no iegūtās informācijas, varam veidot savu startēģiju darbam ar Baltkrieviju, sapratām viņu tirgus procesu. Sapratām, kam jābūt mūsu noliktavās, lai varētu būt konkurētspējīgi Baltkrievijā, kā arī zinām, kā veidot cenu politiku.
Kā vēsta Baltkrievijas celtniecības nozares mājas lapa, metalurgs ir vienīgais melnās metalurģijas uzņēmums Baltijā ar 130 gadu ilgu vēsturi, kurš apvieno gandrīz desmit meitas uzņēmumus un lielāko Liepājas ostas stividorkompāniju.
Aleksejs Kondratiško papildina: Baltkrievijas tirgū mēs esam salīdzinoši nesen un novērtējam šo iespēju. Pēc rekonstrukcijas mēs esam palielinājuši ražošanu un esam gatavi izpildīt Baltkrievijas pasūtījumus. Pasūtījumus pieņem galvenais ofiss Latvijā, mēs izceļamies ar piegāžu operativitāti pa dzelzceļu un ar autotransportu. Kopš oktobra Minskā darbojas arī Liepājas metalurgs pārstāvniecība.
Salīdzinājumam - 2011. gadā uzņēmums uz Baltkrieviju eksportēja tikai 339 tonnas produkcijas gadā, bet 2012. gadā apjomi ir strauji auguši - gandrīz 14 tūkstoši tonnu gatavās produkcijas gadā.
2013-01-03 13:02:20